Služby

Staráme se o naše lidi i zákazníky. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a víme, jak důležitá je dlouhodobá spokojenost.

Propojování firem a specialistů

Zaměřujeme se na vyhledávání IT odborníků specializujících se na data‑driven firmy. Vedle developerů a architektů řešení DWH a BI, spolupracujeme také s konzultanty, testery, analytiky a specialisty na projektové řízení.

Poskytujeme služby v úzce profilovaném oboru, kde jsme jako doma a dokážeme tak najít odpovídajícího specialistu na konkrétní pozici.

Poradenství a rozvoj specialistů

Podporujeme růst našich specialistů. Využíváme dlouhodobých zkušeností našeho týmu v oblasti konzultací a poradenství, osobního a profesního rozvoje, kariérního plánování a programu výhradního zastoupení.

Chceme dát našim specialistům prostor rozvíjet se přesně tak, jak sami potřebují a přitom šetřit jejich cenný čas.

Poradenství a pomoc firmám

Pomáháme firmám najít přesně takové zaměstnance, jaké potřebují, zkrátka “klíče k zámkům”. Proto kromě samotného vyhledávání specialistů nabízíme odborné personální poradenství a analýzu interních procesů a potřeb. Díky tomu dokážeme úspěšně propojit firmy se specialisty na první dobrou.

Cílem naší práce je spokojený zaměstnavatel i zaměstnanec, vzájemné pochopení potřeb a jejich naplnění.

Další služby firmám

Jsme jen lidé, i ve skvělém týmu může někdy dojít ke krizovým situacím. Aby je naši partneři byli schopni rychle a účinně řešit, poskytujeme i služby mediace a outplacementu.

Řešíme problémy v pracovních vztazích dříve než nastanou a pokud se již problém objevil, umíme zmírnit jeho dopad.

Rozvoj talentů

Vyhledáváme zkušené specialisty, ale také si vychováváme vlastní. Spolupracujeme se studenty IT a příbuzných oborů, rozvíjíme jejich talent a dáváme jim prostor pracovat s profesionály. Vždyť co se v mládí naučíš…

Svět data‑driven firem je dynamický a potřebuje stále více specialistů. Hledáme cesty, jak tuto potřebu řešit.

Team leasing

Je nutné hned kupovat kombajn, sekáte-li trávu dvakrát ročně? Různé projekty vyžadují různé přístupy. Firmy často naráží na fakt, že řešení dílčích úkolů je mimo možnosti projektového týmu. Případně se jedná o krátkodobé aktivity, kdy by sestavení projektového týmu bylo ekonomicky neefektivní.

Umíme sestavit a pronajmout přesně definovaný tým specialistů pro řešení krátkodobých projektů.