Naši lidé jsou ikony

Unikátní systém práce s uchazeči vychází z porozumění oblasti data‑driven firem. Zárukou odbornosti jsou naši garanti, specialisté ze společnosti Simplity.

Tereza Mlynářová

Product analyst

Odcházela jsem z předchozí práce a hledala nové příležitosti. Nic moc se mi extra nelíbilo, a tak přítel přiložil pomocnou ruku a zadal do vyhledávače analyst, data, Prague, interesting job a working abroad a Simplity bylo na světě. Poslala jsem CV a všechno už šlo jako po másle. Další týden jsem měla smlouvu na stole.

Torsten Priebe

Solution architect

Pracoval jsem dlouho pro velké technologické a konzultační firmy, ale Simplity vnímám jako nejzajímavější příležitost, jakou jsem kdy dostal. Chcete pracovat v mezinárodním prostředí a řešit výzvy každý den? Tak tady je příležitost i pro vás!

Stefan Ruhland

Business Consultant

Můj předchozí zaměstnavatel procházel obtížnou fázi, což mělo za následek omezené možnosti a frustraci. Na druhou stranu jsem viděl, jak jsou bývalí kolegové, kteří už v Simplity pracovali, spokojeni s jejich kariérním postupem. Bylo to jedno s druhým, a protože jsem s těmi kolegy vždycky rád pracoval, rozhodl jsem se k nim do Simplity připojit.

Stefan Markus

Technical Consultant

Zkušenosti z různých projektů mi ukázaly, že nejlepších výsledků se obvykle dosahuje v menších a vysoce kvalifikovaných týmech. Hledal jsem tedy společnost, která se drží této filozofie. A právě Simplity mi nabídla vhodné prostředí pro práci s kvalifikovanými týmy v mezinárodních projektech.