Archivy

Koho hledáme

Zaměřujeme se výhradně na spolupráci se specialisty v oblasti data‑driven firem.

Vývoj

Hledáme vývojáře DWH se znalostí nástrojů Informatica, ODI, Power Designer nebo databází Oracle, Teradata, SQL Server a DB2.

Spolupracujeme také s firmami vyvíjející unikátní řešení pro data‑driven firmy. Do těchto projektů chceme zapojit vývojáře ovládající Spring nebo React, se znalostí Maven, Git, Jenkins nebo Solr.

Současně také vyhledáváme webové vývojáře, jejichž hlavní doménou je Wordpress, HTML & CSS.

Analýza

Pro analytickou přípravu projektů hledáme technické a business analytiky. Ideální technický analytik ovládá SQL a UML, má analytické myšlení a umí vytvářet prototypy.

Pro business analytika je důležitá schopnost rychle se učit, komunikovat se zákazníkem a rozumět jeho business case v oborech bankovnictví, pojišťovnictví, Telco, retail nebo v nebankovním finančním sektoru. Velkou výhodou je ekonomické vzdělání.

Konzultace

Konzultanti, které hledáme jsou vybaveni obchodními a komunikačními dovednostmi a chápou technickou rovinu data‑driven firem.

Důležitá je expertní znalost v oborech bankovnictví, pojišťovnictví, Telco, retail a v nebankovním finančním sektoru.

Testování

Pro testování hledáme specialisty na pozice tester, test analytik a test manager se znalostí nástrojů HP Quality center, JIRA, Selenium, Soap UI a Loadrunner.

Ideální test analytik nebo test manager má certifikaci ISTQB na příslušné úrovni, pro testera je certifikát velkou výhodou.

Management

Na řízení projektů hledáme projektové manažery ovládající oblast DWH/BI se smyslem pro zodpovědnost a orientující se v oblastech bankovnictví, pojišťovnictví, Telco, retail a nebankovního finančního sektoru.

Velkou výhodou je 5 a více let zkušeností a certifikace PMP.