Naši lidé jsou ikony

Unikátní systém práce s uchazeči vychází z porozumění oblasti data‑driven firem. Zárukou odbornosti jsou naši garanti, specialisté ze společnosti Simplity.

Radek Švanda

JAVA developer

Po asi osmi letech práce pro menší rodinnou firmu na malém městě jsem dospěl k názoru, že je čas poznat „velký“ svět. Nabídek práce začalo chodit i několik do měsíce, takže jsem zvolil velkou brněnskou IT firmu. Bohužel se ukázalo, že korporátní svět není nic pro mě. Místo práce schůzování, místo spolupráce vzájemné soutěžení o kvartální bonusy. Ve chvíli největšího rozčarování jsem dostal nabídku ze Simplity, což v tu dobu byla skutečně malá mezinárodní firma. Dokonce jsem prvních pár týdnů pracoval z coworkingového centra, protože pro mě v kanceláři firmy nebyl stůl : -)

Tereza Mlynářová

Product analyst

Odcházela jsem z předchozí práce a hledala nové příležitosti. Nic moc se mi extra nelíbilo, a tak přítel přiložil pomocnou ruku a zadal do vyhledávače analyst, data, Prague, interesting job a working abroad a Simplity bylo na světě. Poslala jsem CV a všechno už šlo jako po másle. Další týden jsem měla smlouvu na stole.

Torsten Priebe

Solution architect

Pracoval jsem dlouho pro velké technologické a konzultační firmy, ale Simplity vnímám jako nejzajímavější příležitost, jakou jsem kdy dostal. Chcete pracovat v mezinárodním prostředí a řešit výzvy každý den? Tak tady je příležitost i pro vás!

Petra Homolová

Test manager

Při hledání nových výzev jsem narazila na Simplity. Velmi mě lákala možnost pracovat v dynamické, rostoucí společnosti, která klade důraz na vysokou kvalitu práce, lidský přístup a práci se zajímavým produktem. Neváhala jsem, zaslala životopis a nyní se opět do práce ráno těším!

Stefan Ruhland

Business Consultant

Můj předchozí zaměstnavatel procházel obtížnou fázi, což mělo za následek omezené možnosti a frustraci. Na druhou stranu jsem viděl, jak jsou bývalí kolegové, kteří už v Simplity pracovali, spokojeni s jejich kariérním postupem. Bylo to jedno s druhým, a protože jsem s těmi kolegy vždycky rád pracoval, rozhodl jsem se k nim do Simplity připojit.

Stefan Markus

Technical Consultant

Zkušenosti z různých projektů mi ukázaly, že nejlepších výsledků se obvykle dosahuje v menších a vysoce kvalifikovaných týmech. Hledal jsem tedy společnost, která se drží této filozofie. A právě Simplity mi nabídla vhodné prostředí pro práci s kvalifikovanými týmy v mezinárodních projektech.